ברוך הבא לשם!

אירוע חברה קטן

אירוע חברה קטן

מהו אירוע חברה ומדוע הוא משמעותי?

אירוע זה הוא אירוע שהעומד או העומדים בראש החברה מארגנים לכלל העובדים בחברתם. לאירוע מספר מטרות מגוונות, שבשלן מומלץ לקיים אירוע כזה. ראשית, מטרתו לגבש ולהעמיק את הקשרים בין העובדים באמצעות מרחב אחר שהוא לא העבודה ובאמצעות שיח שלא כולל משימות ודדליינים. בנוסף, מטרת האירוע הוא לתת פסק זמן נחמד ומרענן לעובדים, דבר שיכול להעניק כוח בשגרה עמוסה ושוחקת וגם יכול לחזק את תחושת המחויבות והרצון להשקיע בעבודה.

היכן כדאי לקיים אירוע חברה?

ישנם מגוון מקומות וסוגי מרחבים בהם ניתן לקיים אירוע חברה, ואת הבחירה כדאי לעשות בהתאם להיכרותכם עם העובדים, בהתאם למספר העובדים המוזמנים לאירוע וכן בהתאם לתקציב שלכם. ראשית, ניתן לקיים את האירוע בחלל סגור או פתוח – זאת בהתאם לעונה, לאזור בארץ בו אתם נמצאים ולהעדפה אישית. בנוסף, האירוע יכול להתקיים במעין כיתה אם מטרתו להביא מרצים שיעשירו את הידע של עובדיכם, במקום עם במה לשם הופעה של אמנים שונים, או בכלל במקום מובנה כמסעדה, ספא ואפילו ים. מומלץ לבחור לשלב במסגרת האירוע משחק חברתי מהנה, כמו לייזר טג, פיינטבול או ODT.  כמו כן, חשוב להתחשב בכמות האנשים שיהיו באירוע בעת בחירת מקומו. אירוע עם מספר רב של עובדים יצריך מקום שמאכלס זאת, אירוע חברה קטן עם קצת עובדים לרוב לא יגביל מבחינת מקום, אך יוכל לאתגר את בחירת הקונפסט של האירוע.

מדוע כדאי להעסיק מפיקי אירוע ולא להפיק אותו לבד?

אירוע חברה הוא אירוע חשוב שיכול לתרום רבות לחברה, לתפקוד שלה ולהישגים שלה. משום כך, יש להתייחס אליו ברצינות המירבית ולהשקיע בהפקתו וארגונו. פעמים רבות למנהל או מנהלי החברה אין די זמן או רצון להתעסק עם דבר זה או שאין להם את המסוגלות לארגן אירוע כזה במקצועיות; לשם כך ישנם מומחים המתעסקים בכך ובעלי ניסיון להתאמת אירוע לסוג החברה, גודלה ומיקומה בארץ.

אם ברצונכם להנות מאירוע חברה מעצים ומהנה אך בלי לשבור על כך את הראש ומבלי להצטרך להיות בקשר עם אנשי מקצוע רבים (לשם הזמנת מקום, אוכל והפעלות) פנו לבעלי הניסיון – כך תרוויחו, אתם ויתר העובדים בחברה.

אירוע חברה קטן - בלוג אפי