מקלחונים מחירים

מקלחונים מחירים

כאשר אתם מתקינים מקלחון חדש בין אם אחרי שיפוץ יסודי ומסיבי של חדר האמבטיה או בין אם בעת מעבר דירה או בית, עליכם לבצע את התקנת המקלחון במחשבה תחילה. מדובר בחלל שאנו לא נוטים לשנות לעתים תכופות, בחלל שילווה אותנו לאורך שנים ומשמש עבורנו צורך בסיסי וחשוב ולכן יש לחשוב על כל הפרטים הקטנים. המחיר של מקלחון מושפע ממספר גורמים.

 

  1. גודל המקלחון – ככל שהמקלחון גדול יותר, כך יש צורך ביותר זכוכית מה שמייקר את מחיר המקלחון.
  2. סטנדרט או בהזמנה אישית- יש מקלחונים בגדלים המוכנים ומגיעים כמו שהם לבית הלקוח, אלה כמובן זולים יותר. במידה ואתם מעוניינים לסגור נישה ולהפכה למקלחון בהתאם לגודל החלל שלכם, תזדקקו לחברה שמבצעת הזמנה של מקלחונים באופן אישי מה שכמובן ייקר את עלות המקלחון.
  3. סוג הזכוכית – יש כל מיני סוגים של זכוכית. ככל שהזכוכית תעבור תהליכי חיסום איכותיים יותר השומרים עליה מפני שבר או סדק כך מחיר המקלחון יעלה. על איכות החומרים מהם עשוי המקלחון לא כדאי להתפשר שכן מדובר בגורם שמשפיע על בטיחותכם, במיוחד כשמדובר במקלחון שמתאים לילדים או לאנשים מבוגרים הזקוקים לבטיחות מקסימלית.
  4. סוג המקלחון- קיימים סוגים שונים של מקלחונים בשוק. מקלחון חזיתי, מקלחון עצמאי, מקלחון פינתי או עגול. לכל מקלחון מחיר משלו. מקלחונים עגולים נוטים להיות יקרים יותר בשל העובדה שהם נחשבים למעוצבים ומוקפדים יותר מבחינת הדקורטיביות שלהם.
  5. אביזרים משלימים – גם הברז אותו תבחרו ישפיע על המחיר. מחירי הברזים נעים בין עשרות שקלים בודדים לברז פשוט ורגיל ועד אלפי שקלים לברז עם איכותי המספק מספר זרמי מים בעוצמות שונות.

את המקלחון אותו אתם בוחרים חשוב להתאים לנישה קיימת, לגודל החלל שברשותכם וכמובן לצורכי הבית. אנו ממליצים לכם לבחור בחברה איכותית ומומלצת שתספק לכם שירות מקצועי, מקלחון עשוי מחומרים איכותיים כזה שיחזיק לכם מעמד וישמור על נראות לאורך שנים רבות. תוכלו להתרשם ממגוון מחירים של מקלחונים במגזנים לעיצוב, באתרי אינטרנט, בפורומים וכמובן להתייעץ עם אנשים שרק לא מזמן שיפצו את חדר האמבטיה או החליפו את המקלחון שלהם לחדש.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may also like

5 רעיונות טובים לעיצוב המטבח

בין אם אתם אוהבים לארח, לפנק את המשפחה